Середа, 15.07.2020, 08:49


Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Форма входу
опитування
Оцініть сайт відділу культури і туризму?
Всього відповідей: 361
Погода
Опитування
Що вам не вистачає у Гайвороні у плані туризму?
Всього відповідей: 272
Пошук
 Туристично-інформаційний центр "Подоляночка"

                                             НАКАЗ

                                                                         м. Гайворон


 від 1 червня 2011 року                                                                                                                                                  №50


 

 

Про затвердження і створення ТІЦ відділу культури і туризму Гайворонської районної державної  адміністраціїВідповідно листа Державної служби туризму і курортів Міністерства культури і туризму від 28 жовтня 2008 року № 1.4/08-1276 «Про виконання вимог Державної програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу» та з метою надання оперативної достовірної інформації про наявні туристичні, екскурсійні та курортно-рекреаційні послуги,

 

                                                    НАКАЗУЮ:

1.   Створити та затвердити Положення про туристичний інформаційний центр «Подоляночка» (далі ТІЦ), додається.

2.       Призначити  керівником  ТІЦ  Рябову-Кало  Ольгу Сергіївну

екскурсовода Гайворонського краєзнавчого музея.

3.       Контроль на виконання даного наказу покласти на начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації Паршогубу І.Ю.
       Начальник відділу                                                                                                                            І. Паршогуба

                                                                           

                                                                                            ПОЛОЖЕННЯ

                                                                        про туристичний інформаційний центр «Подоляночка»

1. Туристичний інформаційний центр (далі - Центр) - спеціалізоване формування, яке утворюється відділом культури і туризму Гайворонської районної державної адміністрації.

2. Центр у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, розпорядженнями Голови обласної та районної державних адміністрацій, а також Положенням про Центр.

3. Центр утворюється, реорганізовується та ліквідується відділом культури і туризму районної державної адміністрації.

4. Головною метою діяльності Центру є надання оперативної достовірної інформації про наявні туристичні, екскурсійні та курортно-рекреаційні послуги.

5. Основним завданнями Центру є:

консолідація рекламно-інформаційної роботи різних учасників туристичного ринку;надання інформаційно-довідкових, туристичних і ділових послуг туристам, а також ведення рекламної і маркетингової діяльності.

6. Центр відповідно до покладених на нього завдань:збирає і впорядковує інформацію про туристичні ресурси і послуги регіону;розробляє, підтримує та актуалізує базу даних туристичних ресурсів і послуг регіону;надає комунікаційні послуги (Інтернет, електронна пошта та телефонний зв'язок);отримує   для   безкоштовного   розповсюдження рекламно-інформаційну продукцію від центрального та місцевих органів виконавчої влади; надає інформацію про придбання квитків на транспорт; замовляє екскурсії, гідів;замовляє місця в готелях та інших закладах розміщення; надає методично-консультативну допомогу туристичним підприємствам та організаціям;організовує та проводить семінари, тренінги та інші заходи; надає консультаційну допомогу туристам;бере участь або організовує культурно-масові заходи (фестивалі, виставкитощо);здійснює посередницьку діяльність з пошуку та встановлення ділових контактів, залучення інвестицій;здійснює промоційну та рекламну діяльність щодо туристичних можливостей та просування регіону, міста на зарубіжних та внутрішньому ринку;створює, видає та розповсюджує інформаційні матеріали щодо туристичного потенціалу регіону;надає інформацію про продаж творів самодіяльних художників і майстрів декоративно-прикладного мистецтва, буклетів, плакатів, відеокасет з народної творчості, сувенірної продукції;організовує платні та безкоштовні концерти, виставки, народні свята;надає туристично-екскурсійні послуги для туристів та гостей міста;

7. З метою виконання покладених на нього завдань центр має право: одержувати від місцевих органів виконавчої влади необхідну інформаційнупідтримку для забезпечення діяльності центру;укладати договори про надання послуг з підприємствами установами та організаціями;укладати в установленому порядку договори оренди щодо належного йому майна і інші угоди, що не суперечать діяльності центру та законодавству;залучати окремих фахівців до виконання завдань центру (за угодами);вносити пропозиції до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань діяльності центру.

8. Фінансування центру здійснюється за рахунок коштів передбачених на утримання та діяльність музею, кошти отримані від госпрозрахункової діяльності; благодійні внески, пожертвування юридичних та фізичних осіб; інші джерела, не заборонені законодавством України.

9. Центр створюється наказом начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації. Цим наказом призначається керівник та працівники центру з числа штатних працівників відділу, затверджується положення про Центр, функціональні обов'язки працівників та графік роботи.

10. Центр має право:

обирати форми та методи роботи;

надавати пропозиції начальнику відділу культури і туризму районної державної адміністрації щодо поліпшення діяльності Центру;

залучати до співпраці установи та організації, територіальну громаду.

11. Керівник центру:

підпорядковується начальником відділу культури і туризму районної державної адміністрації;

здійснює загальне керівництво діяльністю центром, розробляє поточні та перспективні плани роботи Центру;

несе персональну відповідальність за виконання покладених на центр завдань;

представляє центр в державних та інших органах, на підприємствах, в установах та організаціях, укладає договори;

видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання;

звітує про роботу Центру перед начальником відділу культури і туризму районної державної адміністрації;

здійснює внутрішній моніторинг керівництва Центру.

12. До роботи Центру можуть долучатися інші спеціалісти на договірних засадах та волонтери.

13. Центр не є юридичною особою.

  

 

Copyright MyCorp © 2020
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Курс валют
міні-чат
Друзі сайта
Гайворонська районна рада Гайворонська районна державна адміністрація
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Створити безкоштовний сайт на uCoz