Туризм сільський зелений
Відпочинок є невід'ємною частиною життя кожної людини. Плануючи свою відпустку, ми ставимося до цього питання дуже відповідально, оскільки час на відпочинок завжди обмежений і хочеться використовувати його максимально ефективно.Прагнучи до комфорту, зручностей і розваг ми інколи зовсім забуваємо про дійсну мету відпочинку. Адже головною метою відпочинку є здобуття позитивних емоцій, повне розслаблення і максимальне отримання задоволення, зміцнення здоров'я, фізичне і психологічне відновлення організму. Що, як не природа, допомагає відновити сили щонайкраще?!
Саме тому, з кожним роком сільський туризм в Україні користується все більшою популярністю серед міських жителів.
Сільський туризм дає можливість нам, жителям міста, відпочити на природі від міської метушні, забути про стреси, відвідати місцеві пам'ятки, ознайомитися з побутом сільських жителів і народними традиціями, які вони зуміли зберегти і донести до наших днів, а за бажанням і взяти участь в цікавих роботах на свіжому повітрі.
Для комфортного відпочинку надаються міні-садиби в сільській місцевості для сільського туризму - комплекс житлових, господарських і паркових споруд, який являє собою одне ціле.
Відпочинок на березі річки, гарний краєвид, прогулянки в лісі на свіжому повітрі, відпочинок на сіннику, смачні домашні блюда національної кухні, рибалка, катання на човні, літній басейн, альтанка, мангал, доставка транспортом до місця відпочинку - ось неповний перелік послуг, які надаються в міні – садибі для комфортного відпочинку шанувальників сільського туризму.
Отже, Ви живете у мальовничому українському селі? Ваше село має багату
історико-архітектурну спадщину, старовинні самобутні традиції та культуру? Ви
ведете особисте селянське господарство, маєте великий будинок, а навколо нього
– чудові краєвиди? А ще – чи замислюєтесь над тим, яким чином покращити своє
фінансове становище?
Якщо так, то час подумати про
сільський зелений туризм – організацію відпочинку в селі. З кожним роком він
набуває поширення і серед сільського населення, яке надає послуги гостинності,
і серед міських жителів, які залюбки користуються такою гостинністю.
Позитивний вплив сільського зеленого туризму на поліпшення умов і якості життя на селі полягає передусім у тому, що він розширює сферу зайнятості сільського населення, особливо жінок, і дає селянам додатковий заробіток.
Загалом майже кожен з нас має досвід приймання гостей. Проте цього недостатньо для створення конкурентної пропозиції на ринку послуг, який набув терміну «сільський зелений туризм». Якщо Вас зацікавила наша інформація і Ви виявили бажання займатися сільським зеленим туризмом, а саме зустрічати гостей на своїй садибі, просимо звертатися за адресою: м. Гайворон, вул. Кірова 17, відділ культури та туризму, тел. 2-27-73
Бажаємо успіхів!
Екскурсовод відділу культури і туризму
Гайворонської районної державної адміністрації