Неділя, 18.08.2019, 08:05


Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Форма входу
опитування
Оцініть сайт відділу культури і туризму?
Всього відповідей: 357
Погода
Опитування
Що вам не вистачає у Гайвороні у плані туризму?
Всього відповідей: 266
Пошук
 Районний краєзнавчий музей

Відомості про умови праці

Гайворонського краєзнавчого музею

         Гайворонський районний краєзнавчий музей (далі Музей) створений за рішенням районної ради у 2005 році, розташований у приміщенні районного Будинку культури.

         Музей належить до комунальної власності. Майно є спільною власністю територіальних громад  міста, сіл та  селищ району та закріплене за відділом культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської районної державної адміністрації.

         З питань оперативного управління музей підпорядкований відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської районної державної адміністрації, є бюджетним закладом, фінансова діяльність якого проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету (загальний фонд) та за рахунок коштів, отаманих від надання платних послуг (спеціальний фонд).

         Фондова колекція Музею як складова державної частини Музейного фонду України формується, обліковується, зберігається та використовується згідно із законодавством України. Музейні фонди не входять до складу майна, що знаходиться на балансі Музею, а обліковується згідно з чинним законодавством.

         У своїй діяльності Музей  керується Законом України «Про музеї та музейну справу», Положенням про музейний фонд України, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 20 липня 2000р. № 1147, наказами галузевого міністерства, рішеннями районної ради, наказами відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської районної державної адміністрації та власним Статутом.

         Структурними підрозділами Музею складають відділи: історії, етнографії, природи, художньо-меморіальна зала М.Ф.Жидельова, народний музей-виставка творів Г.Пилипишина, а також його філії – громадські музеї (у тому числі ті. Що мають звання «народний»).

         Мета діяльності музею є збереження, вивчення і використання пам’яток матеріальної і духовної культури, які мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення, залучення громадян до надбань національної історико-культурної спадщини.

         Музей очолює директор, призначення якого здійснюється згідно вимог законодавства.

         Директор музею:

 

 1. Здійснює керівництво районного краєзнавчого музею, несе персональну відповідальність за виконанням покладених на музей завдань.
 2. Організовує  роботу щодо розвитку туристичної галузі в районі.
 3. Визначає, формулює, здійснює і координує всі види діяльності музейних закладів на території району.
 4. Організовує у встановленому порядку обмін виставками з вітчизняними та зарубіжними музеями.
 5. Забезпечує комплектування фондів районного краєзнавчого музею, їх збереження, вивчення і популяризацію.
 6. Організовує облік наявності і руху музейних фондів, їх розміщення в фондосховищах, а також проведення необхідних реставраційних робіт.
 7. Забезпечує ефективне використання і зберігання закріпленого за музеєм майна.
 8. Видає  накази, укладає договори, затверджує перспективні  та поточні плани роботи музею та його філій, посадові інструкції, організовує контроль за їх виконанням.
 9. Призначає на посади, звільняє з посад, за погодженням начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, працівників районного краєзнавчого музею.
 10. Здійснює кадрову роботу працівників музейних закладів району.
 11. Вживає заходів щодо вдосконалення організації та підвищення ефективності роботи музею.
 12. Відповідає за підготовку і здачу річного текстового звіту про роботу Гайворонського районного краєзнавчого музею за рік.
 13. Несе відповідальність за достовірність річного статистичного звіту (в. 8-НК).
 14.  Відповідає за підготовку і здачу річного текстового звіту з питань розвитку туристичної галузі в Гайворонському районі.
 15.  Здійснює заходи щодо зміцнення матеріальної бази музею та його технічного оснащення, забезпечує ефективне використання та дбайливе збереження майна, закріпленого за музеєм.
 16. Представляє інтереси музею у взаємовідносинах з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями за дорученням керівництва відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації.
 17.  Здійснює у встановленому чинним законодавством порядку добір кадрів.
 18.  Організовує роботу з підвищення рівня професійної компетенції працівників районного краєзнавчого музею, керівників громадських  музеїв, що мають звання «народний», керівників-волонтерів громадських музеїв.
 19.  Забезпечує дотримання працівниками районного краєзнавчого музею, керівниками громадських музеїв, що мають звання «народний» правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни.
 20.  Забезпечує дотримання законодавства про працю, норм та правил охорони праці, техніки безпеки, пожежної та техногенної безпеки, соціального страхування та дотримання трудової дисципліни всіма працівниками музею.
 21.  Відповідає за створення належних умов праці для працівників музею у відповідності з чинним законодавством.
 22.  Входить до складу ради відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації.
 23.  Відповідає за роботу з ведення діловодства у районному краєзнавчому музеї.
 24.  Здійснює перевірку громадських музеїв, що мають звання «народний»  у межах наданих повноважень відповідно до законодавства.
 25.  Організовує, регулює та контролює своєчасний та якісний розгляд звернень громадян, громадських об’єднань,  державних і недержавних підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування з питань, які стосуються діяльності музею, а також розробляє за результатами їх аналізу відповідні рішення згідно з чинним законодавством, які вносить на розгляд керівництву відділу.
 26.  Забезпечує своєчасну і якісну подачу звітів, інформацій головному спеціалісту відділу на листи, накази департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації відповідно до свого напрямку роботи (музейна справа, туризм).
 27.  Повинна знати:

Правила ділового етикету.

         Інструкцію з діловодства.

         Правила та норми охорони праці та протипожежного захисту.

Основні принципи роботи на комп’ютері.

Головний спеціаліст

відділу культури, туризму та культурної спадщини

райдержадміністрації                                                                   Л.Слободяник

Copyright MyCorp © 2019
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Курс валют
міні-чат
Друзі сайта
Гайворонська районна рада Гайворонська районна державна адміністрація
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Створити безкоштовний сайт на uCoz