Неділя, 18.08.2019, 07:49


Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Форма входу
опитування
Оцініть сайт відділу культури і туризму?
Всього відповідей: 357
Погода
Опитування
Що вам не вистачає у Гайвороні у плані туризму?
Всього відповідей: 266
Пошук
 Центральна бібліотечна система

Відомості про умови праці

Гайворонської централізованої бібліотечної системи

   Гайворонська централізована бібліотечна система (далі - ЦБС) – бібліотечно-бібліографічний, культосвітній, інформаційний заклад, що забезпечує загальнодоступність книг, періодичних видань та інших носів інформації користувачам всіх категорій, що проживають на території Гайворонського  району.

ЦБС заснована на майні спільної власності територіальних громад (комунальної власності) Гайворонської районної ради. Приміщення бібліотек-філіалів перебувають у комунальній власності територіальних громад міста, сіл та селищ та передаються ЦБС на праві оперативного управління за рішенням органів місцевого самоврядування.

 ЦБС у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, Постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, а також актами уповноваженого органу управління та іншими нормативно-правовими актами і власним  Положенням.

Гайворонська ЦБС об'єднує бібліотеки за адміністративно-територіальним принципом у єдине структурно-цілісне утворення для найбільш ефективного використання бібліотечних  ресурсів Гайворонського району. До складу Гайворонської  ЦБС входить 22 бібліотеки, а саме:

- центральна районна бібліотека;

- районна бібліотека для дітей;

- бібліотеки, що розташовані в межах адміністративної території району  на правах філіалів.

Гайворонська ЦБС підпорядкована відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської районної державної адміністрації в питаннях фінансово-господарської діяльності.

Центральна районна бібліотека Гайворонської ЦБС є головною бібліотекою району. Вона має відповідні відділи, формує, зберігає і організує єдиний фонд  документів, визначає його структуру та здійснює розподіл між бібліотеками-філіями та відділами центральної районної бібліотеки, організовує його циркуляцію і використання. Центральна районна бібліотека є організаційно-методичним центром для  бібліотек-філій Гайворонської ЦБС.

Гайворонська ЦБС має єдиний штат працівників, єдиний бібліотечний фонд з централізованими комплектуванням, обробкою документів і центральним книгосховищем, єдиний довідково-пошуковий апарат зі зведеними каталогами (алфавітним та систематичним).

Гайворонська ЦБС фінансується з районного бюджету в межах асигнувань, передбачених  на утримання бібліотечної мережі Гайворонського району. Додаткове фінансування здійснюється за  рахунок  коштів, одержаних   бібліотеками від господарської діяльності, надання платних послуг, пожертвувань та інших джерел, не заборонених законодавством.

Центральна районна бібліотека Гайворонської ЦБС забезпечує: централізоване комплектування і обробку бібліотечного фонду ЦБС;  оперативність надходження нових документів у всі підрозділи системи; вивчення потреб користувачів централізованої бібліотечної системи, ступеня їхнього задоволення фондами.

Гайворонську ЦБС очолює директор, який одночасно є керівником центральної районної бібліотеки. Директор призначається і звільняється з посади згідно законодавства.

Директор Гайворонської ЦБС діє на підставі контракту,  терміном на 5 років.

Директор виступає від імені Гайворонської ЦБС на правах особистої відповідальності, представляє її в організаціях і установах, видає накази у межах своєї компетенції.

Бібліотечний фонд, майно, обладнання усіх бібліотек-філіалів Гайворонської ЦБС знаходяться на балансі централізованої бібліотечної системи.

Головний спеціаліст

відділу культури, туризму та культурної спадщини

райдержадміністрації                                                                   Л.Слободяник

Copyright MyCorp © 2019
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Курс валют
міні-чат
Друзі сайта
Гайворонська районна рада Гайворонська районна державна адміністрація
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Створити безкоштовний сайт на uCoz